Wij maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken.

Wij gebruiken op de sites en apps van VakantieVeilingen, ActievandeDag en SlajeSlag cookies en soortgelijke technieken. Wij gebruiken altijd noodzakelijke en analytische cookies om onze websites en apps goed te laten werken en om de effectiviteit ervan te meten en te verbeteren. Deze cookies hebben geen tot nauwelijks impact op jouw privacy. Als je op “akkoord” klikt, plaatsen wij en derde partijen daarnaast ook tracking cookies voor diverse doeleinden. Hiermee kunnen wij en ook derde partijen je online gedrag volgen en een interesseprofiel van je opbouwen zodat we je content en advertenties kunnen tonen die bij je passen.
Geen tracking cookies, of liever alles zelf instellen? Klik dan op “nee, instellingen”. Lees de details over alle cookies in onze Cookieverklaring en over de omgang met jouw gegevens in onze Privacyverklaring.

Nee, instellingen

Mix van 4 trendy kamerplanten (25 - 40 cm)

Notaris mr. S.V. Viveen houdt toezicht op al onze veilingen

Dit bedrag is exclusief € 5,50 administratiekosten en € 5,99 verzendkosten. Als je wint, ben je verplicht te betalen. Voor meer informatie bekijk ook de algemene voorwaarden.

  • 14 dagen bedenktijd
  • Beoordeeld met een 4/5 op Trustpilot
  • Je bepaalt zelf de prijs
payment-logos

Geen tijd om de strijd aan te gaan?

Maak het gezellig in huis met deze 4 kamerplanten. De set bestaat uit een bananenplant, Mexicaanse dwergpalm, goudpalm en een koffieplant. De laatste krijgt heerlijk ruikende bloemen in de lente en is in Nederland nog vrij onbekend.
Wat wordt er geveild?
  • Mix van 4 trendy kamerplanten:
    - Bananenplant
    - Mexicaanse dwergpalm
    - Goudpalm
    - Koffieplant
  • Hoogte bij levering: 25 – 40 cm (gemeten incl. kwekerspot)
  • Potmaat: 12 cm
  • Kamerplant

Productspecificaties
  • Gemakkelijk in onderhoud
  • Luchtzuiverend
  • Tropische kamersferenGehele jaar door groen


Levertijd

Na het bestellen en betalen wordt je product binnen 5 werkdagen bezorgd.


Bananenplant - Musa oriental DwarfDeze kamerbananenplant komt oorspronkelijk uit Zuid-Oost-Azië en Australië. Het is een tropische kamerplant met prachtige grote bladeren. Deze speciale banaansoort groeit veel minder snel dan de tuinbanaan (want die kan zo’n 150cm per jaar groeien), en is hierdoor de ideale plant voor binnen.

Mexicaanse dwergpalm - Chamadorea ElegansDeze plant komt oorspronkelijk uit het regenwoud in het zuiden van Mexico en Guatemala. Het is een soort die klein blijft, vandaar ook de naam ´dwergpalm´. De mooie groenen bladeren zorgen voor een tropische uitstraling. Hij groeit gemiddeld nog maximaal 50 cm en is makkelijk in onderhoud.

Goudpalm - Areca LutescensDe Areca palm heeft velen namen, zoals Arekapalm, Dypsis, Goudvruchtpalm en meest bekende de Goudpalm. Hij komt oorspronkelijk uit de vochtige tropen van Madagaskar, maar je ziet hem in nog veel meer tropische gebieden. De palm filtert de vervuilende deeltjes uit de lucht die door de bladeren wordt ingeademd en heeft daardoor een luchtzuiverende werking. Daarnaast ziet hij er ook nog eens mooi uit.

Koffieplant  - Coffea Arabica
De Coffea Arabica, ook wel bekend als de koffieplant of koffieboom komt uit Ethiopië. In Nederland is de plant nog vrij onbekend. Hij houdt van een lichte plek, bijvoorbeeld in de vensterbank. In de lente krijgt de plant witte, zoetgeurende bloemen en daarna komen de bessen. Deze verkleuren van groen naar geel, en rood als ze rijp zijn. Besproei de plant af en toe met water en je krijgt prachtig glimmende bladeren. Ook houd je de bladeren stofvrij, waardoor hij beter licht opneemt en groeit.

Perfect Plant Deal BV

Verplichte kosten

Administratiekosten

5,50

Verzendkosten

5,99


Ben jij de winnaar van de veiling? Volg dan onderstaande stappen om jouw product te betalen en te bestellen.

1. Ga naar Mijn veilingen
2. Kies de optie ‘Betalen’ bij de door jou gewonnen productveiling
3. Vul op de bestelpagina je adresgegevens in en bevestig je bestelling
4. Volg de verdere stappen om de veiling te betalen
5. Zodra je de veiling hebt betaald, wordt het product verzonden naar het door jou opgegeven adres

Voorwaarden & bijzonderheden
  • Let op: bij levering zijn de planten ongeveer 25 - 40 cm groot (gemeten incl. kwekerspot)
  • De planten worden geleverd in een plastic kwekerspot, dus geen sierpot
  • De genoemde adviesprijs is de consumentenadviesprijs van onze leverancier
  • Verzending alleen mogelijk binnen Nederland en België
  • De plant kan niet bezorgd worden in de volgende postcodegebieden:
    1156, 1791 – 1797, 8881-8884, 8891-8897, 8899, 9161-9164, 9166
  • Op dit product zijn de wettelijke garantievoorwaarden van toepassing
  • Op dit product is geen wettelijk herroepingsrecht van toepassing in verband met bederfelijke goederen. Klachten over de geleverde producten kunnen alleen in behandeling worden genomen als het gaat om een beschadiging van het product
  • Indien het product beschadigd geleverd wordt, dient klantenservice hier door middel van een foto binnen 14 dagen van op de hoogte gesteld te worden. Wanneer er inderdaad sprake is van schade, wordt er een nieuw exemplaar opgestuurd
  • Ernstig beschadigde producten hoeven niet geretourneerd te worden
Deel deze veiling

Hoe werkt een veiling?

Bekijk tips en onze voorwaarden


  • Al meer dan 3 miljoen winnaars

  • Dagelijks 1000-en veilingen

  • Je bepaalt zelf de prijs


Onze veilingsvoorwaarden
Hoogste bieder?

Ben je de hoogste bieder? Dan ben je verplicht het geboden bedrag te betalen. Annuleren is niet mogelijk tenzij dit duidelijk staat aangegeven onder Voorwaarden & Bijzonderheden.

Notarieel toezicht

Om de betrouwbaarheid van onze veilingen te garanderen, staan deze onder toezicht van een onafhankelijke notaris. Zij beoordeelt het biedproces en kan op ieder moment de biedingen bekijken. De notaris geeft geen antwoord op inhoudelijke vragen en klachten, hiervoor kan je terecht bij onze klantenservice.

Algemene voorwaarden

Op deze veiling zijn de algemene voorwaarden van VakantieVeilingen.nl van toepassing.

mr. S.V. Viveen
Deze veiling staat onder toezicht van notaris
mr. S.V. Viveen